00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Високо-протеински солен сендвич со вкус на чадена шунка и сирење - 5 парчиња

50%заштеда

Високо-протеински солен сендвич со вкус на чадена шунка и сирење - 5 парчиња

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

875.0 ден. 438 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1 кутија содржи 5 парчиња.
  Назив: Високо-протеински Солен сендвич со вкус на чадена шунка и сирење.
  Состав: Мешавина на протеински микс (млечни протеини, хидролизиран желатин); збогатено пченично брашно (пченично брашно, калциум карбонат, железо, ниацин, тиамин); палмово масло; емулгатори: соја лецитин, моно и диглицериди; растителни протеини; ароми (млеко); бамбус влакна; соја брашно; сол (сол, арома на чад); сончогледово масло ; пченкарно брашно ; боја: црвена репка; средство за заливање: натриум бикарбонат.
  Алергени: Млеко, глутен (пченица) и соја. Произведени на опрема која обработува ореви.
  Средни нутритивни вредности на порција (32,3гр): енергија 154kcal/646kJ; масти 7,4гр (од кои заситени 4,5гр); јаглени хидрати 6,6гр (од кои шеќери 0,2гр; од кои скроб 6,4гр); влакна 0,6гр; протеини 15гр; сол 0,35гр.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка