00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Високо-протеинки солен сендвич со вкус на чадена шунка и сирење- 5 парчиња

Високо-протеинки солен сендвич со вкус на чадена шунка и сирење- 5 парчиња

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

850 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1 кутија содржи 5 солени сендвичи.
  Назив: Високо-протеински солен сендвич со вкус на чадена шунка и сирење.
  Состав:Мешавина на протеински микс (млечни протеини, хидролизиран желатин);збогатено пченично прашно(пченично брашно, калциум карбонат, железо,ниацин,тиамин);палмово пасло;емулгатори:соја лецитин, моно и диглицериди;растителни протеини;ароми (млеко);бамбус влакна;соја брашно;сол (сол, арома на чад);сончогледово масло;пченкарно брашно;боја;црвена репка;средство за заливање:натриум бикарбонат.
  Алергени:млеко, глутен(пченица) и соја.Произведени на опрема која обработува ореви.
  Енергетски вредности на 32,3гр.:154kcal;646kJ;7,4гр.масти(од кои заситени 4,5гр.);јаглени хидрати6,6гр.(од кои шеќери 0,2гр;од кои скроб 6,4гр.);влакна 0,6гр.;протеин 15гр.;сол 0,35гр.
  Внимание: Пијте повеќе течности секој ден.Да не се користи како единствен извор на исхрана.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка