00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СКАЛА АЛУМИН. ТРОДЕЛНА СО ФУНКЦИЈА СКАЛИ 3*10 ТРИБИЛО 121240


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Алуминиумска троделна скала
  Број на газишта: 3*10
  Висини на скала: 2.85/4.70/6.90м
  Работни висини: 4.10/5.45/7.65м
  Шифра на производител: 121240
  Класа: TRIBILO (ПРОФИ)
  Гаранција: 5 години
  Носивост: 150кг
  Сертификат: EN 131
  *Скалата поседува функција за работа на нерамен терен
 • Категорија:Скали и скелиња
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • Земја на потекло:Германија
 • Гаранција:5 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:8.490 ден. 7.200 ден.

  СКАЛА АЛУМ. ТРОДЕЛНА 3*7 ЦОРДА СО Ф ...

  Цена со ДДВ:9.490 ден.

  СКАЛА АЛУМ. ТРОДЕЛНА 3*9 ЦОРДА СО Ф ...

  Цена со ДДВ:29.700 ден.

  СКАЛА АЛУМИН. ТРОДЕЛНА STABILO 3*14 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.890 ден. 1.701 ден.

  СКАЛА АЛУМ. 4 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126221 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.790 ден. 2.510 ден.

  СКАЛА АЛУМ. 6 ГАЗИШТА СОЛИДИ 126245 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.390 ден. 2.151 ден.

  СКАЛА АЛУМ. СОЛИДИ 5 126238
  022535099

  корисничка поддршка