00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Homex - Мултифункционална алуминиумска преклопна скала

22%заштеда

Homex - Мултифункционална алуминиумска преклопна скала

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4500.0 ден. 3499 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мултифункционална алуминиумскa преклопна скала која може да се склопи во три различни вида.

  Модел: WY-403 (3,7м)

  1. Мост скала (висина 0.98 м)
  2. Преклопена на пола (висина 1.75 м)
  3. Целосно исправена (висина 3.7 м)
  4. Склопена (висина 1 м)

  Модел: WY-404 (4,7м)

  1. Мост скала (висина 1.26 м)
  2. Преклопена на пола (висина 2.26 м)
  3. Целосно исправена (висина 4.7 м)
  4. Склопена (висина 1.28 м)

  Максимална тежина до 150 кг
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка