00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Алуминиумска еднострана скала 1х6


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ALVE Алуминиумска еднострана скала со шест широки газишта. Максималната носивост е 130 кг. Висината на скалата е 124 см, ширината е 48см. Произведена во Чешка, ЕУ.

  Шифра: 1916алв
 • Категорија:Скали и скелиња
 • Земја на потекло:ЕУ
 • профил на компанијата

  Кармен Бауцентар Скопје

  • Опис на компанијата:Кармен Бауцентар е основан и постојано егзистира на пазарот од 1998 год. Следејќи го светскиот тренд во градежништвото и општо во работењето, Кармен Бауцентар разви нова приказна во своето постоење.Сеедно дали се работи за приватна куќа, нов стан или пак адаптирање на постоечкиот простор- нашите системи земаат активно учество во сите активности од градежен карактер.Квалитет за сите професионалци како и хоби изведувачи, гаранција за квалитетот, сервис и резервни делови, достава до Вашиот дом. Напорната работа, доследност, воведување на свежи идеи и модерни производи во нашата продажна програма, тимска работа, млади тимови, долгогодишно искуство на водечките позиции, јасна организациона структура, исполнувањето на потребите на клиентите и уште низа фактори се клуч на нашиот досегашен успех кој нé мотивира да ги достигнеме поставените цели и да ги реализираме нашите планови и идеи за во иднина. Вашиот дом и деловен простор заслужуваат модерен и урбан изглед. Високо опремените Бауцентри – Штип, Охрид и Скопје се места каде ке ги исполниме сите Ваши желби. Пронајдете модерно решение кое не сте можеле да го изведете досега. Кармен Бауцентар Ви посакува добредојде во светот на модерното градежништво.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Јадранска магистрала 250 (Качанички пат)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023096030
  • Локација на мапа:Прикажи  023096030

  корисничка поддршка