00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

5334 - Ламинатен под


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:КЛАСА: АC3 / 31
  Димензија (мм): 1285 х 192
  Дебелина (мм): 7
  Јадро: Влаго-отпорно
  Моментална залиха: 4.93 м2 ( можни се измени на залихата )
 • Категорија:Паркет и ламинат
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  33%заштеда
  Цена со ДДВ:463 ден. 310 ден.

  5559 - Ламинатен под

  41%заштеда
  Цена со ДДВ:826 ден. 480 ден.

  8631 - Ламинатен под

  Цена со ДДВ:470 ден.

  8218 - V2 - Ламинатен под

  Цена со ДДВ:720 ден.

  8218 - V4 - Ламинатен под

  45%заштеда
  Цена со ДДВ:826 ден. 452 ден.

  5164 - Ламинатен под

  45%заштеда
  Цена со ДДВ:826 ден. 450 ден.

  5166 - Ламинатен под
  022628870

  корисничка поддршка