00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мијалник DOMINO DOA8320 (гранитен METALQUARTZ)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Поставување: Вграден мијалник,

  Елемент: Аголен елемент 900 х 900мм,

  Сифон: Ф120мм со кошница,

  Бренд: TELMA Италија

  #СолопромГолемоНамалување
 • Продавач:Солопром
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:10 години
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  38%заштеда
  Цена со ДДВ:26.200 ден. 16.000 ден.

  Мијалник DOMINO DOA8320 (гранитен M ...

  Цена со ДДВ:24.800 ден.

  Мијалник DOMINO DOA8320 (гранитен)

  Цена со ДДВ:13.550 ден.

  Мијалник FUTURA FT08620 (гранитен)

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:18.400 ден. 9.200 ден.

  Мијалник NAIKY CX098 (гранитен)

  31%заштеда
  Цена со ДДВ:16.500 ден. 11.300 ден.

  Мијалник NAIKY NK08620 (гранитен)

  Цена со ДДВ:14.950 ден.

  Мијалник VOGUE HR0992 (гранитен)
  022628870

  корисничка поддршка