00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фасаден стиропор 8цм


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Фасаден стиропор 8 цм се инсталира со лепакот за стиропор, по потреба се фиксира со додадтни пластични типли.Се употребува за изработка на фасади.Димензии на таблите 100цм Х 50цм
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Ројал Инвест
 • профил на компанијата

  Ројал Инвест

  • Опис на компанијата:СЕ НА 1 МЕСТО доколку реновирате или градите.Сите градежни, ентериер материјали и греење на пелет со обезбеден транспорт и истовар. www.rojalinvest.com.mk
  • Име на контакт лице:Игор
  • Адреса:Бул.Србија бр7 К.Вода
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02/5116-700
  • Телефон #:076/381-813
  • Факс #:02 2571 168
  • Година на регистрација:2003
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи  076381813

  корисничка поддршка