00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Висечко биде

Висечко биде

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Висечко биде Јулија
 • Категорија:Бања
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Кодинг 2
 • профил на компанијата

  Кодинг 2

  • Опис на компанијата:Кодинг 2 е компанија која со својата успешна работа и соработка со голем број странски компании успеа да опстане на овие простори повеќе од 15 години. Со нашата основна дејност “ трговија на водоводни и канализациони материјали “ успеавме да ја зацврстиме нашата позиција и да делуваме на овие простори доста ефективно и ефикасно, се со цел да им обезбедиме на нашите клиенти голем избор на водоводни и канализациони материјли . Располагаме со простор од над 4000 м2 надворешен простор и 1000 м2 внатрешен ( магацински простор ), а тоа е повеќе од доволно за да складираме и обезбедиме безбедно чување на нашите материјали . Пред три години е отворен и нашиот ББК Маркет, стациониран во Порта Влае, како одговор на потребите на потошувачите и пазарот, веќе три години функционираме добро со тенденција на ширење и одговорни сме за задоволството на нашите потрошувачи . Со нашите 400 м2 изложбен салон и 200 м2 магацински простори може да се најде се што е потребно за вашата бања .
  • Име на контакт лице:Dejan
  • Адреса:Шарпланинска б.б., Новоселски пат
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2039 891
  • Факс #:00389 0 20 45 181
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Висечко биде

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Висечка шолја

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Биде

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Биде

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Биде

  Цена со ДДВ:Побарај цена

  Биде
  022039891

  корисничка поддршка