00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет батерии CeraPlan III


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сет батерии CeraPlan III(батерија за мијалник,туш батерија,клизна шипка со туш слушалка и силиконско туш црево)
 • Категорија:Бања
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аква Планет
 • Земја на потекло:ЕУ
 • Гаранција:5 години
 • профил на компанијата

  Аква Планет

  • Опис на компанијата:Компанијата АКВА ПЛАНЕТ ја создадовме во 2001 година како семејна фирма, за набргу да прераснеме во компанија со повеќе од 20 вработени, сместени во простор од преку 800 м2, каде што можeте да најдете прeку 2000 различни артикли наменети за одржување, опремување и уредување на вашиот животен и работен простор. АКВА ПЛАНЕТ извршува комплетно реновирање станови, работни простории и слично. Проектирањето вклучува и три димензионална анимација (цртеж), со што добивате целосна слика на Вашиот простор уште пред неговата изведба. АКВА ПЛАНЕТ располага со тим од преку 10 искусни водоинсталатери кои се овде да извршат сервис и монтажа на вововодна инсталација кога градите или го реновирате вашиот животен или работен простор, како и тогаш кога ќе ви се јават проблеми во водоводната мрежа. АКВА ПЛАНЕТ е увозник на брендот IDEAL STANDARD и VIDIMA,а воедно и овластен сервисер на нивните производи.
  • Име на контакт лице:Аква Планет
  • Адреса:Бул. Патризански Одреди
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 71 272 990
  • Телефон #:00 389 (0)2 3078 949
  • Факс #:00 389 (0)2 2040 252
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.000 ден.

  Туш батерија CeraFlex

  Цена со ДДВ:3.200 ден.

  Батерија за мијалник CeraFlex

  Цена со ДДВ:6.200 ден.

  Мијалник Strada 60cm

  Цена со ДДВ:4.300 ден.

  Мијалник Connect Cube 55cm

  Цена со ДДВ:2.960 ден.

  RONDO-СЕТ ЗА ТУШ БАТЕРИЈА
  023078949

  корисничка поддршка