00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

* ГРАНИТЕН САДОПЕР, БОЈА ПЕСОК или ГРАФИТ – димензии, 58 x 48 х 17cm


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:* ГРАНИТЕН САДОПЕР, БОЈА ПЕСОК или ГРАФИТ – димензии, 58 x 48 х 17cm
  * ПРОИЗВОДИТЕЛ - FERRO Полска
  * КОМПЛЕТОТ СОДРЖИ СИФОН И ЕЛЕМЕНТИ ЗА ОДВОД
  * АВТОМАТСКО ЗАТВОРАЊЕ НА СИФОНОТ
  * ГАРАНЦИЈА :
  САДОПЕР 15 ГОДИНИ
  СИФОН 2 ГОДИНИ
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Валвинг
 • Земја на потекло:Полска
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Валвинг

  • Опис на компанијата:ВАЛВИНГ е фирма која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и водовод како и чешми и галантерија за бањи. На пазарот нудиме оптимални решенија а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а “задоволен“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.
  • Име на контакт лице:Valving
  • Адреса:Скупи 22/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078404757
  • Телефон #:023091100
  • Локација на мапа:Прикажи  023091100

  корисничка поддршка