00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ALPIN Колектор за кров RKA 2500


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Едноставно брзо монтирање благодарение на уникатниот монтиран концепт на ALPIN FIX
  Ефикасен 1,9 kWp термално со 2,5 m2 површина
  Екстра до 960 kg оптоватување од снег по колектор
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Енекс Гроуп Инженеринг

  • Опис на компанијата:Компанијата Енекс Гроуп Инженеринг на пазарот нуди еколошки и енергетски производи и системски решенија за греење, ладење и производство на санитарна топла вода како топлински пумпи и соларни системи. Компанијата Енекс е официјален и екслузивен застапник на територијата на Р.Македонија на австриските компании IDM-Energiesysteme GmbH за топлински пумпи и Sonnenkraft за соларни системи. Нашата мисија е да им понудиме на нашите клиенти еколошки и со врвен квалитет производи и системски решенија за греење, ладење и производство на топла вода, со високо ефикасно користење на обновливи енергии. Нашиот искусен тим нуди високо квалитетни услуги, техничка поддршка и обуки за нашите клиенти и соработници. За дополнителни информации посетете не на www.eneks.mk
  • Име на контакт лице:Дарко Јакимовски
  • Адреса:ул. Симеон Кавракиров бр.20-1/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+38925110347
  • Локација на мапа:Прикажи  025110347

  корисничка поддршка