00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет за кафе 6+6


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:#ПОДАРОЦИ
 • Опис на производот:Сет за кафе 6+6

  Шифра:PC867000
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Промо концепт
 • Земја на потекло:Кина
 • профил на компанијата

  Промо концепт

  • Опис на компанијата:Промо Концепт Ви нуди широк асортиман на производи кои сигурно би ги задоволиле Вашите потреби за бизнис подароци, промотивен и рекламен материјал од речиси 10000 различни производи.
  • Име на контакт лице:Tina Savinova
  • Адреса:Gjuro Gjakovikj 54a (MIroslav Krleza)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3101 555
  • Факс #:02/3221560
  • Локација на мапа:Прикажи  023101555

  корисничка поддршка