00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Блендер Nutri Mix CSS 5412B од 600W со 1 година гаранција и овластен сервис

Блендер Nutri Mix CSS 5412B од 600W со 1 година гаранција и овластен сервис

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2496 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 150 ден.

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

Доколку се работи за „Ikea" или "Decathlon" производ, нарачката ја добивате за 14-21 ден од денот на уплатата.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот: - Nutri Mix CSS 5412B со 1 година гаранција.
  • Можност за секојдневно уживање во најздравите шејкови.
  Појаснување:
  • Карактеристики:
  - Јачина: 600W
  - Една брзина
  - Брзина 20000 вртежи во минута
  - Функции: мели и меша
  - 1 голема чашка
  - 1 секач (секач за мелење)

 • Достапност:Онлајн
 • Земја на потекло:Србија
 • Гаранција:1 година
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Купи на попуст

  • Опис на компанијата: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
  • Име на контакт лице:Јовица Беловски
  • Адреса:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 315 460
  • Телефон #:02 3 215 988, 02 3 256 027
  • Факс #:02 3 215 988
  • Година на регистрација:2011
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка