00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Petunia Сет 140x200

Petunia Сет 140x200

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

699 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери модел:

* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Разубавете ја вашата спална соба со еднострано принтаниот сет Petunia (јорган/и и перница/и) кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална.
  Принтаниот сет Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална.

  Јорганот е наменет за пролетно/есенскиот дел од годината при што Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста и топлината на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.

  Перницата e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето.

  Модел: Pastel Clovers, Patchworck Orange, Pink Butterflies

  Димензии: 140×200 Јорган
  50х70 Перница

  Состав:
  Навлака 100% Полиестер
  Полнеж: 100% Полиестер

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:999 ден.

  Petunia Сет 200x200

  Цена со ДДВ:499 ден.

  DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 140x200

  Цена со ДДВ:699 ден.

  DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 200x200

  Цена со ДДВ:699 ден.

  Dual color сет - единечен јорган 14 ...

  Цена со ДДВ:940 ден.

  Dual color сет - дупли јорган 200 х ...

  Цена со ДДВ:525 ден.

  Двоен микрофибер јорган
  070/287-777

  корисничка поддршка