00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Kiddo јоргани

12%заштеда

Kiddo јоргани

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

799.0 ден. 699 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери модел:

* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Разиграните мотиви и принтови на пилиња и астронаути се одличен декоративен елемент за детска соба, идеални и омилени кај децата.
  Принтанитe јоргани Birds & Astronaut сe изработени од микрофибер обвивка и исполнети се со полиестерски влакна.
  Јорганите се исполнети со 200 грама полнеж на метар квадратен со што се добива идеална терморегулација за пролетен и есенски период.
  Материјалите од кои е направен jорганот Birds и јорганот Astronauts се со Oeko-Tex® сертификат.

  Димензија: 140х200

  Состав
  Навлака : Полиестер
  Полнеж: Полиестер
 • Категорија:Постелнини
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:699 ден.

  BUBOO ЈОРГАН

  Цена со ДДВ:699 ден.

  WAKEUP ЈОРГАН
  070/287-777

  корисничка поддршка