00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Перница со пердуви

Перница со пердуви

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

480 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Традиционалната форма на перницата е исполнета со природни пердуви од гуска и нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од висококвалитетен памук кој обезбедува пријатно чувство додека спиете.
  Внатрешноста на перницата е исполнета со пердуви од гуска кои нудат совршено распоредување на тежината на главата на самата перница.
  Пердувите се природен термо-регулатор и не дозволуваат нагли промени на температурата на перницата при менување на температурата во собата.
  Составот и типот на полнењето овозможува лесно да го менувате обликот на перницата и да ја моделирате истата по желба.
  Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
  Сите материјали од кои е направена перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Тежина: 1 kg
  Димензии: 50 x 70 cm
  Состав
  Материјал: 100% Памук
  Полнеж: Пердуви од гуска

  #сезавашатаспална
 • Категорија:Перници
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:249 ден.

  VERANO ПЕРНИЦА

  Цена со ДДВ:699 ден.

  Dual color сет - единечен јорган 14 ...

  13%заштеда
  Цена со ДДВ:750 ден. 649 ден.

  Единечен Snow White Сет - јорган и ...

  18%заштеда
  Цена со ДДВ:1.099 ден. 899 ден.

  Дупли Snow White Сет - дупли јорган ...

  Цена со ДДВ:940 ден.

  Dual color сет - дупли јорган 200 х ...

  Цена со ДДВ:490 ден.

  Sound Asleep – музичка перница
  070/287-777

  корисничка поддршка