00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Капитоне Перница

38%заштеда

Капитоне Перница

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

490.0 ден. 299 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Силиконскиот топчест фибер со коj е исполнета Capitone перницата дава чувство на мекост и еластичност. Имате уникатна можност сами да ја одредите цврстината и висината на перницата со додавање или одземање на полнежот.

  Тежина: 0.8 kg
  Димензии: 50 x 70 x 12 cm

  Состав
  Обвивка: Полиестер;
  Внатрешност: Топчиња од сликонски полиетерски влакна

  #сезавашатаспална
 • Категорија:Перници
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  19%заштеда
  Цена со ДДВ:370 ден. 299 ден.

  Green Tea перница

  Цена со ДДВ:349 ден.

  SHE ПЕРНИЦА

  Цена со ДДВ:349 ден.

  He ПЕРНИЦА
  070/287-777

  корисничка поддршка