00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Green Tea перница

19%заштеда

Green Tea перница

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

370.0 ден. 299 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Донесете ја свежината на природата во вашата спална соба и овозможете си ароматерапија додека спиете со Green Tea перницата која е третирана со екстрат од зелен чај.
  Ароматите од Green Tea перницата се ослободуваат со топлината на главата а истовремено имате крвна циркулаторна стимулација на главата, меридијаните на вратот и акопунктурните точки. Со подобрената циркулација на крвта се стимулира работата на органите.
  Штепованата обвивка гарантира одржување на совршена температура во текот на спиењето а и чувство на нежност и мекост.
  Перницата е исполнета со силиконизиран топчест фибер.
  Green Tea перницата може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направена Green Tea перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Тежина: 0.8 kg
  Димензии: 50 x 70 cm
  Состав
  Навлака: Полиестер
  Полнеж: Силиконизиран топчест фибер

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка