00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Blue Pearl перница

Blue Pearl перница

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

399 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Blue Pearl перницата има јадро кое е обвиткано во обвивка од памук и полиестер а за дополнително пријатно чуство додека спиете имаме создадено меката и удобна штепована навлака.
  Јадрото на перницата е обвиткано со Lahey® навлака од ткаен полиестер која е штепована со прави канали и е исполнета со полиестерски влакна. Меката и удобна навлака создава одлична подлога за спиење со која освен удобност добивате и одлична терморегулација. Навлаката овозможува перницата да дише во секое време.
  Навлаката на Blue Pearl перницата има патент на едната страна со што лесно се вади и може да се пере во машина на 60°C.

  #сезавашатаспална
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка