00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Душек лубеница

Душек лубеница

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1750 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Душек лубеница
  Димензии: 188cm
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Ванчо Прке бб
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Факс #:032386235
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:750 ден.

  Душек Кенди

  Цена со ДДВ:1.000 ден.

  Душек пица

  Цена со ДДВ:320 ден.

  Душек виножито

  Цена со ДДВ:300 ден.

  Златен душек

  Цена со ДДВ:840 ден.

  Душек корнет сладолед

  Цена со ДДВ:640 ден.

  Душек - фотелја
  070/287-777

  корисничка поддршка