00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Замок со лулашка и лизгалка

20%заштеда

Замок со лулашка и лизгалка

Цената е со вклучен ДДВ
37.000 ден. 29.250 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Може да се користи во затворен или отворен простор
  - За деца од 2 до 7 години
  - Димензии: 146 x 233,5 x 234 cm
  - Димензии лизгалка: 166cm
  - Димензии врата: 84cm
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка