00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Куќичка Unicorn

20%заштеда

Куќичка Unicorn

Цената е со вклучен ДДВ
7.085 ден. 5.668 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 135 x 156 x 104
  - Наменето за деца над 3 год
  - Направено во форма на мала куќа со покрив и мала тераса со ограда
  - Покривот е со имитација на керамиди и има мал кружен прозорец
  - Два големи прозорци кои овозможуваат протек на воздух
  - Два излези од куќичката: едниот излез е за на тераса, а другиот е излез од куќичката
  - Кучичката може да се постави и внатре во домот и надвор
  - Изработена е од квалитетна пластика и бои што не се оштетуваат од сончеви зраци
  - Лесна за инсталација
  - Лесна за одржување

  Dolu 2511
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка