00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клацкалка за деца

9%заштеда

Клацкалка за деца

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

5000.0 ден. 4550 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 165 х 55.5 х 46 см
  - Супер квалитетна турска пластика
  - Издржливост до 35 кг
  - Погодно за во двор и за во игрални

  PILSAN 06 146
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:6.240 ден.

  Клацкалка за деца

  44%заштеда
  Цена со ДДВ:17.940 ден. 9.975 ден.

  Сет лизгалка и лулашка за во двор

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.100 ден. 1.890 ден.

  Коњче клацкалка

  Цена со ДДВ:2.340 ден.

  Масичка со две клупи

  33%заштеда
  Цена со ДДВ:18.150 ден. 11.998 ден.

  Сет 3 во 1
  070/287-777

  корисничка поддршка