00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Homex - Алуминиумски скали

33%заштеда

Homex - Алуминиумски скали

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1799.0 ден. 1199 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Големини:

  2+1 (1199 денари)
  3+1 (1499 денари)
  4+1 (1799 денари)

  Максимална тежина: 150 кг.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  22%заштеда
  Цена со ДДВ:4.500 ден. 3.499 ден.

  Homex - Мултифункционална алуминиум ...

  22%заштеда
  Цена со ДДВ:900 ден. 699 ден.

  Homex WH2003A - Телесна вага

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:600 ден. 449 ден.

  Homex SF-400 - Кујнска вага

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:1.200 ден. 899 ден.

  Homex - Телесна вага од бамбус
  070/287-777

  корисничка поддршка