00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

За машко кученце

10%заштеда

За машко кученце

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

896.0 ден. 806 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 150 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:6941055132251 Марвел играчка за миленици со звук – 249 ден.
  6941055136976 Играчка за миленици со звук - животно – 159 ден.
  6941055136969 Играчка за миленици со звук - кокошка – 399 ден.
  6941055137065 Играчка за миленици - фризби – 89 ден.
 • Продавач:Минисо Соло
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Минисо Соло

  • Опис на компанијата:Природата во која живее човекот има магична моќ. Уживаме во она што природата ни го дава, учиме и создаваме од неа. Поради ова, ние се стремиме кон едноставна филозофија за природен живот, дизајнирање и производство на одлични производи по пристапни цени, земајќи ги во предвид ресурсите на земјата, животната средина, рециклирањето и други прашања, а со тоа и навистина се враќаме на природата и суштината на производот. MINISO не е само бренд, туку и начин на живот. Не ги нагласува таканаречената мода или трендови. Напротив, MINISO се фокусира на потрошувачите кога развива производи, што е - враќање кон суштината и кон природата. MINISO го збогатува животот со широк спектар на производи по разумни цени. Тоа е како компас, што укажува на "основни" и "природни" насоки со обезбедување на едноставни и природни производи. I themeluar në Japoni në vitin 2013, MINISO në mënyrë aktive e hulumton tregun ndërkombëtar dhe si rezultat i kësaj, për më pak se 4 vite hap 2600 shitore. Deri sot ka lidhur marrëveshje për franshizë me më shumë se 60 shtete, duke përfshirë SHBA-të, Kanadanë, Rusinë, Singaporin, Kinën, Hong Kongun, Malajzinë, me rritje të përgjithshme mujore prej 80-100 shitore. Marka MINISO promovohet nëpërmjet strategjive të saj kyçe, me azhurnimin e prodhimeve në nivel javor, çmimeve të ulëta dhe duke i synuar konsumuesit e prodhimeve inteligjente globale për konsumim të gjerë. I inspiruar nga moda dhe stili jetësor japonez, MINISO ka 11 kategori me gjithsej mbi 8000 prodhime. Shëndet dhe bukuri, prodhime digjitale, prodhime sezonale, lajf departament, lodra... MINISO nuk është vetëm markë, por është stil jetësor. Duke u përpjekur paraprakisht t’i parashikoj nevojat e blerësve, u kthehen prodhimeve jetësore dhe klientëve të tyre u ofrojnë prodhime autentike, kualitative dhe lehtë të qasshme. MINISO përqendrohet në thelbin e prodhimeve, ka kujdes për kualitetin dhe mban baraspeshë mes kualitetit dhe çmimit të prodhimit. Marka ndjek një filozofi të thjeshtë, duke dizajnuar prodhime me çmime përkatëse, du
  • Име на контакт лице:Минисо Соло
  • Адреса:Кеј 13 Ноември ГТЦ локал 6/Д.Е.301
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:072/911-074
  • Телефон #:072/376-098
  • Факс #:070/281-346
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.095 ден. 986 ден.

  За женско кученце

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.056 ден. 950 ден.

  За модерна баба

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.286 ден. 1.157 ден.

  За шизик дада

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:288 ден. 259 ден.

  За палавото маче

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.116 ден. 1.004 ден.

  За најсаканиот дедо

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.116 ден. 1.004 ден.

  За најдобриот бато
  070/287-777

  корисничка поддршка