00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Столица - клацкалка - модел PELLO

Столица - клацкалка - модел PELLO

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4486 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 190 ден.

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

Доколку се работи за „Ikea" или "Decathlon" производ, нарачката ја добивате за 14-21 ден од денот на уплатата.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Столица - клацкалка PELLO
  • Шифра 500.784.64
  • Ширина: 67цм
  • Длабочина: 85цм
  • Висина: 96цм
  • Ширина на седиштето: 55цм
  • Длабочина на седиштето: 50цм
  • Висина на седиштето: 37цм
  • Рамка за потпирачи за рака: Берово дрво, проѕирен акрилен лак.
  • Тубуларна рамка: челик, пигментиран епоксиден / полиестерски премаз.
  • Поддршка ткаенина: 100% полиетилен
  • Ткаенина: 100% памук
  • Перница: полиестерска вата, полиуретанска пена.
  • Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk, најкасно 2 до 3 недели од денот на уплатата.
 • Категорија:Декор за дома
 • Достапност:Онлајн
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Купи на попуст

  • Опис на компанијата: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
  • Име на контакт лице:Јовица Беловски
  • Адреса:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 315 460
  • Телефон #:02 3 215 988, 02 3 256 027
  • Факс #:02 3 215 988
  • Година на регистрација:2011
  • Број на вработени:5
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка