00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Водена игра со ајкула

10%заштеда

Водена игра со ајкула

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3000.0 ден. 2700 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:-Водена игра за 2-6 лица
  -Димензии 310х213 см

  Bestway 41124
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  50%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 500 ден.

  Ајкула за во вода

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:280 ден. 210 ден.

  Топка за во вода

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:17.320 ден. 12.990 ден.

  Папагал голем душек

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:3.590 ден. 2.872 ден.

  Pavillo Шатор за 2 лица

  26%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 740 ден.

  Душек со потпирач

  35%заштеда
  Цена со ДДВ:3.000 ден. 1.950 ден.

  Фотејла со ЛЕД светла
  070/287-777

  корисничка поддршка