00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гума за бебиња 6-18м

13%заштеда

Гума за бебиња 6-18м

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

600.0 ден. 522 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Наменето за бебиња од 6 до 18 месеци
  - Врвен квалитет
  - UV Заштита

  Bestway 21002
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  30%заштеда
  Цена со ДДВ:100 ден. 70 ден.

  Очила за под вода 3+

  Цена со ДДВ:370 ден.

  Пераи 37-41

  26%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 740 ден.

  Душек со потпирач

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:300 ден. 240 ден.

  Маска за под вода 7+

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:2.000 ден. 1.700 ден.

  Сет маска,цевка и пераи 8+

  Цена со ДДВ:605 ден.

  Мрежа за одбојка во вода
  070/287-777

  корисничка поддршка