00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фотејла со ЛЕД светла

35%заштеда

Фотејла со ЛЕД светла

Цената е со вклучен ДДВ
3.000 ден. 1.950 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии 102х97 см
  - Свети во 6 различни бои
  - Луксузна фотејла со мека подлога за седење
  - Врвен квалитет
  - Издржливост до 100кг
  -Модерен дизајн

  Bestway 75086
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка