00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Душек Пица

30%заштеда

Душек Пица

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1500.0 ден. 1050 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 188х130 см
  - Можност за сврзување повеќе исти душеци заедно во голема пица
  - Врвен квалитет
  - Држач за пијалок

  Bestway 44038
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  26%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 740 ден.

  Душек со потпирач

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.300 ден. 1.840 ден.

  Голема душек фламинго

  35%заштеда
  Цена со ДДВ:1.300 ден. 845 ден.

  Душек сладолед

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.000 ден.

  Голем душек за 3 особи

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:3.000 ден. 2.250 ден.

  Душек фламинго Disney Minnie Mouse

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:500 ден. 350 ден.

  Виножито душек
  070/287-777

  корисничка поддршка