00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Душек фламинго Disney Minnie Mouse

25%заштеда

Душек фламинго Disney Minnie Mouse

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3000.0 ден. 2250 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 173х170 см
  - Лиценциран душек Disney Minnie Mouse
  - Висок квалитет
  - Одличен душек за во базен

  Bestway 91081
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.300 ден. 1.840 ден.

  Голема душек фламинго

  43%заштеда
  Цена со ДДВ:5.650 ден. 3.221 ден.

  Базен Bestway (305*76)

  26%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 740 ден.

  Душек со потпирач

  35%заштеда
  Цена со ДДВ:1.300 ден. 845 ден.

  Душек сладолед
  070/287-777

  корисничка поддршка