00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Базен спајдер мен 152х30 см

14%заштеда

Базен спајдер мен 152х30 см

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1018.0 ден. 875 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Базен спајдер мен
  Димензии: 152х30 см
  Шифра: 98006 6942138911398

  #Започни го летото
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Ванчо Прке бб
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Факс #:032386235
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи
  13%заштеда
  Цена со ДДВ:4.847 ден. 4.200 ден.

  Базен 244х66 см

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:2.106 ден. 1.850 ден.

  Базен 262х157х46 см

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:941 ден. 820 ден.

  Базен 183х38 см

  14%заштеда
  Цена со ДДВ:612 ден. 525 ден.

  Базен 152х25 см

  13%заштеда
  Цена со ДДВ:624 ден. 540 ден.

  Чамец 155х93х30 см

  12%заштеда
  Цена со ДДВ:941 ден. 820 ден.

  Чамец 188х98х30 см
  070/287-777

  корисничка поддршка