00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Носачи за МОП крпи

Носачи за МОП крпи

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Комплетно изработен од пластика, со притискање на копчето на горниот дел од рамката се прекршува пластиката за полесно вметнување на моп крпата,360 степени ротирачка алка за полесно управување.
 • Продавач:Еуропап
 • профил на компанијата

  Еуропап

  • Опис на компанијата:Фирмата ЕУРОПАП во делот на профисионалната хигиена работи во три земји- Македонија ,Словенија ,Србија. Опслужува повеќе од 1000 големи и 2000 средни и мали корисници.
  • Име на контакт лице:Europap
  • Адреса:Венијамин Мачуковски 22-1/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075202846
  • Телефон #:022460141
  • Година на регистрација:2008
  • Локација на мапа:Прикажи  022460141

  корисничка поддршка