00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Бригада дизајн

Бригада дизајн

Графичкиот дизајн е основна дејност на Бригада Дизајн дооел од Скопје. Со десет годишно искуство во креативната индустрија, изготвување на визуелен идентитет на компании, кампањи, проекти и различни настани, дизајнирање и продукција на бројни печатени материјали, од бизнис картички, папки, флаери, книги, ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 1 производи


070/287-777

корисничка поддршка