00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Бела Фарм

Бела Фарм

Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
10%заштеда
Цена со ДДВ:1.990 ден. 1.790 ден.

Алое Вера со екстракт од калинка

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.630 ден. 3.267 ден.

Виши сет- три чекори за лице без ак ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:4.220 ден. 3.798 ден.

Виши сет за највисока доза на дневн ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:5.540 ден. 4.986 ден.

Виши едноставна рутина против старе ...

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Roc hydra reach дневен крем

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Течен куркумин

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Алое Вера

Цена со ДДВ:2.490 ден.

Течен колаген

Цена со ДДВ:1.650 ден.

Виши Минерал 89 бустер 75 ml ...

Цена со ДДВ:1.450 ден.

Виши Минерал 89 бустер 50 ml

Цена со ДДВ:1.220 ден.

Виши Минерал 89 за очи 15 ml Vic ...

Цена со ДДВ:999 ден.

Памперс бокс 5

Цена со ДДВ:1.950 ден.

Пулсоксиметар

Цена со ДДВ:800 ден.

Цинковит-Ц x 60таблети

Цена со ДДВ:1.120 ден.

Бета Глукан Комплекс x 30 капсули


следна
Страна 1 од 5, вкупно 66 производи


070/287-777

корисничка поддршка