00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Клима комерц

Клима комерц

Klima Komerc doo Skopje ,klimatizacija,ventilacija i greenje,so kompleten inzenering , montaza i servis(klima uredi, ventilatori i oprema za greenje).

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:650 ден.

Радијатор КЛАСИК

Цена со ДДВ:330 ден.

Радијаторски вентил Herz

Цена со ДДВ:28 ден.

Клима уред ''Vivax" тип:acp-12CH35A ...

Цена со ДДВ:570 ден.

Алумински радијатор GLOBAL VOX R600


Страна 1 од 1, вкупно 4 производи


070/287-777

корисничка поддршка