00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Деиксис

Деиксис

Компанија за креативни услуги. Стручен и судски превод. Толкување. Лектура, редактура и коректура. Академско пишување. Транскрипција. Локализација на веб-локации и софтвер. Титлување. Десктоп издаваштво. Сложување текст за печатење. Издаваштво. Застапништво на нови автори. Работиме со секакви формати ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 5 производи


070/287-777

корисничка поддршка