00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Микротони

Микротони

МИКРОТОНИ е основана 2000 год. Од 2000 год па се до 2004 нашата фирма беше дистрибутер на Philips слушните апарати за Македонија. Од 2004 откако Beltone (САД-Чикаго) ја купи Philips, ние сме ексклузивни представници на BELTONE за Македонија. Beltone (групација G N со седиште во Данска) е една од најголемите ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 3 производи


070/287-777

корисничка поддршка