00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Визиа - Центар за очи

Визиа - Центар за очи

Визиа е првата приватна хируршка очна клиника во Македонија, основана во Февруари 2002 година. Од појавувањето на Визиа се сменија стандардите во очната хирургија во Македонија во полза на пациентите. Воведовме нови техники и операции кои до тогаш не постоеа, како Excimer Laser - Ласерска корекција ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 10 производи


070/287-777

корисничка поддршка