00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Цвет на животот

Цвет на животот

Нашата цел е да го надминеме класичното. Да достигнеме и постигнеме нови параметри за тоа што претставува салон за убавина и здравје во вистинска смисла на зборот. Тука сакаме клиентите да го дознаат значењето на "Flower of Life", а тоа е да ја почувствуваат безграничната и бесконечната позитивна енергија, ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:1.450 ден.

Масажа со врели камења

Цена со ДДВ:1.150 ден.

Анти стрес масажа

Цена со ДДВ:750 ден.

ПЕДИКИР O.P.I - Perfect Pretty Feet ...

Цена со ДДВ:1.200 ден.

Класичен третман на лице

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Третман против брчки

Цена со ДДВ:450 ден.

МАНИКИР O.P.I - Pretty Hands (норма ...

Цена со ДДВ:600 ден.

Масажа на грб


Страна 1 од 1, вкупно 10 производи


070/287-777

корисничка поддршка