00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Еуромиксер

Еуромиксер

"ЕУРОМИКСЕР" од Тетово е компанија која уште од 1992 година професионално се занимава со продажба на сите видови бетонски мешалки и рачни колички. Компанијата е единствен овластен дистрибутер и сервисер за Македонија за мешалките за бетон од ALTRAD LIV од Словенија, на производите на BELLE GROUP од Англија ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:8.000 ден.

Рачна мешалка Promix 1600

Цена со ДДВ:8.000 ден.

Рачна количка RMB 100

Цена со ДДВ:16.000 ден.

Мешалка за бетон Euromikser 150 pro


Страна 1 од 1, вкупно 3 производи


070/287-777

корисничка поддршка