00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Д-р Ристовски Офталмолошки Ласерски центар

  • Опис на компанијата:http://www.ristovski.mk/ Офталмолошки Ласерски Центар Д-р Ристовски Амбулантна Хирургија - сите хируршки интервенции се изведуваат во локална анестезија и пациентот веднаш си оди дома: - Ласерска корекција на диоптрија - Отстранување на старечко перде или катаракта со факоемулсификација - Стопирање на растечката кратковидост - Хируршки третман на глауком Конзерватива: - Третман на кератоконус со крослинкинг и рибофлавин - Лекување на макуларна дегенерација со бевацизумаб - Лекување на ретинални дистрофии, пигментен ретинит Дијагностика - потполно компјутеризирана. Одредување на сите типови контактни леќи и очила Дијагностика и конзервативен третман на страбизам и слабовидост
  • Име на контакт лице:Роберт
  • Адреса:Народен Фронт 7/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023211027
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи11
Член од19 Јун, 2012
Последна промена14:42:24 , 15 Јан, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка