00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

NewTech X6 - Паметен часовник

31%заштеда

NewTech X6 - Паметен часовник

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1899.0 ден. 1299 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Кратки спецификации:

  - Резолуција: 240*240
  - Материјал на куќиште: Легура
  - Материјал на ремче: Силикон
  - LCD дисплеј: 1.54 инчи, 2.5D ARC TP
  - Процесор: CPU MTK6261D
  - Рам меморија: 124MB+64MB
  - Камера: 0.3MP
  - Bluetooth
  - Поддржува Micro SD мемориска картичка и SIM картичка
  - Батерија: 450mAh

  Функции:
  Синхронизација на телефонски именик, SMS, QQ, WeChat, Twitter, Facebook итн.
  Можност за појдовни и дојдовни повици, примање нотификации од социјални мрежи, е-маил, календар, интегриран звучник со микрофон, вибрации, педометар, калкулатор на калории, функција „најди го телефонот“ и др.

  Пакетот содржи:
  - NewTech X6 паметен часовник
  - USB кабел
  - Упатство

  Гаранција
  - 3 месеци
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  31%заштеда
  Цена со ДДВ:1.899 ден. 1.299 ден.

  NewTech X7 - Паметен часовник
  070/287-777

  корисничка поддршка