00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

ЦД-диет клуб Цвета Динева Цеце

  • Опис на компанијата:ЦЕНТАР ЗА ЗДРАВА ИСХРАНА: Намaлување и зголемување на телесна тежина Одржување на телесна тежина Со здрава храна до здрав организам (слабокрвност, нередовна менструација, кандида, колит, хелико бактерија, хипертнзија, анорексија, булимија ...)
  • Име на контакт лице:Бојка
  • Адреса:Васил Ѓоргов 18/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078214718
  • Телефон #:02-3221276
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи16
Член од30 Јан, 2013
Последна промена21:31:51 , 24 Ное, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка