00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ДРЖАЧИ ЗА ПОСТЕРИ, БАНЕРИ, ПРЕЗЕНТАЦИИ, САЕМИ, ПРОМОЦИИ,...


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ИСТАКНЕТЕ ГО ВАШИОТ БРЕНД ВО ВАШАТА КАНЦЕЛАРИЈА, НА ПРЕЗЕНТАЦИЈА, НА САЕМ, ПРЕД ПРОДАЖНОТО МЕСТО СО НАШИТЕ БАНЕРИ ОД СОПСТВЕН УВОЗ. НАШЕТО ДИЗАЈН СТУДИО ЌЕ ВИ ИЗРАБОТИ ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН, А НАШАТА ПЕЧАТНИЦА ЌЕ ГО ОТПЕЧАТ, СЕКАКО АКО Е ПОТРЕБНА МОНТАЖА НАШИТЕ КОЛЕГИ ЌЕ ГО МОНТИРААТ, ЗАВРШЕТЕ СИ РАБОТА НА ЕДНО МЕСТО. НИЕ СЕТО ТОА ГО СО ЗАДОВОЛСТВО ЌЕ ГО ЗАВРШИМЕ ЗА ВАС, ВО НАЈБРЗ МОЖЕН РОК.
 • Категорија:Дизајн – услуги
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Кина
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  АртПринтСтудио

  • Опис на компанијата:АртПринтСтудио ДООЕЛ Заптитна е формирана 2004та година и е компанија која вработува 32 лица. Воедно е рекламно студио, печатница со широк опсег на дејности: Кутии за храна, кутии за транспорт, кутии за лекови и кутии за кондиторски продукти и кутии за пакување. Печатарски услуги, печатење и изработка на билборди, рекламни материјали, печатење врз маици и текстил, печатење врз пластика, дизајнерско студио, печатење постери и слики, печатење дигитално, широкоформатен печат, печатење за sидови, ексклузивни визиткарти, етикети, налепници, папки, папки со УВ лак, меморандуми, тефтери, книги, флаери, брошури, магнети, тефтери на магнет, закуп и брендирање на автоубуси, лепење на возила и комбиња, изработка на светлосни реклами 3д букви, 3Д Силиконски налепници, влажни марамици, банери, држачи за постери, ролапи, НЦР, плакати, книжни кеси, освежувачи за возила, флаери, брошури, повеќе информации на www.artprint.mk
  • Име на контакт лице:Горан Јовановски
  • Адреса:Стојка Цекова бр.62
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070254499
  • Телефон #:023063194
  • Факс #:023063194
  • Година на регистрација:2004
  • Локација на мапа:Прикажи  023063194

  корисничка поддршка