00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

TITAN T-200


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сигурносен цилиндар за секоја врата. Достапност во повеќе димензии. Изработка на дупликат клуч , само со картица.
 • Категорија:Брави , Клучеви
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Клучар Гравер Баже

  • Опис на компанијата:Постоиме на пазарот веќе 30 години! Нашето мото: " Квалитетна и брза услуга, професионален пристап кон зададените задачи и задоволни клиенти" Примарни дејности: ® ИЗРАБОТКА НА КЛУЧЕВИ ® ПРОДАЖБА И ПОПРАВКА НА : БРАВИ ЗА ВРАТИ, ОРМАРИ, БИРОА, КАСИ, СЕФОВИ, БАНКОМАТИ ® ПРОДАЖБА НА : ПТТ САНДАЧИЊА, СИГУРНОСНИ БРАВИ, СИГУРНОСНИ КАТАНЦИ, КАСЕТИ ЗА ПАРИ И КЛУЧЕВИ ® ИЗРАБОТКА НА НАТПИСИ НА : АЛУМИНИУМ, МЕСИНГ, ПЛЕКСИГЛАС И ПЛАСТИКА ® ОТВАРАЊЕ НА ЗАКЛУЧЕНИ КАСИ, СЕФОВИ, ВОЗИЛА И БАНКОМАТИ. ® СЕРВИС НА ВЕЌЕ МОНТИРАНИ БРАВИ И КАСИ Стручниот тим може да се пофали со долгогодишно искуство, семејна традиција и како доказ за ова, нашиот вработен Горан Кратовалиев се здоби со лиценца за ОВЛАСТЕН СУДСКИ ВЕШТАК во областа на клучарството, прв и засега единствен во Македонија. Нашите артикли се со проверен квалитет : - TITAN - Словенија - KESO - Швајцарија - MUL-T-LOCK - Израел - CORBIN - Италија - SECUREMME - Италија - IFAM - Шпанија - KALE - Турција - GEZE - Германија , AGB Италија
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:Joрдан Мијалков бр. 3Скопје
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075426221
  • Телефон #:3238544
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:2
  • Локација на мапа:Прикажи  03238544

  корисничка поддршка