00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Торба за пазарување Benzi BZ 4716

10%заштеда

Торба за пазарување Benzi BZ 4716

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

990.0 ден. 891 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери дизајн:

* Цената на достава е 140 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Торба за пазарување од брендот Benzi со карактеристики:
  Матријал: полестер
  Димензии: 36 x 62 x 25 cm
  Достапна во 3 дизајни (при нарачка изберете дизајн)
 • Продавач:Ексима
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Ексима

  • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Име на контакт лице:Exima
  • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296300
  • Факс #:02 3296300
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:790 ден. 711 ден.

  Машки новчаник Benzi BZ 4718/19

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.450 ден. 1.305 ден.

  Торба за патување Benzi BZ 4885

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.390 ден. 1.251 ден.

  Навлака за одело Benzi BZ 4741

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.100 ден. 990 ден.

  Патна торба Benzi BZ 4853

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.260 ден. 1.134 ден.

  Куфер Benzi BZ 2383

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.500 ден. 3.150 ден.

  Куфер Benzi BZ 4896
  070/287-777

  корисничка поддршка