00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ранец Cornell


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Ранец Cornell 47182
  Димензии: 29.5x10.5x41.5cm
  Лаптоп 14inch, max. 25x3x36cm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ексима
 • профил на компанијата

  Ексима

  • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Име на контакт лице:Exima
  • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296300
  • Факс #:02 3296300
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  5%заштеда
  Цена со ДДВ:2.200 ден. 2.090 ден.

  HP 15.6'' Grey Odyssey Backpack

  Цена со ДДВ:3.450 ден.

  Душек со термо ранец 231х107 см
  023296300

  корисничка поддршка