00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Vehicle Blackbox - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

Vehicle Blackbox - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1599 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор.

  Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
  Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил.

  За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место.

  Кратки карактеристики:

  - Резолуција: Full HD 1080p
  - Резолуција на видео: 1920*1080p; 1280*720p
  - Формат: MOV (video: H.264, audio: AAC)
  - G-sensor: вграден
  - LCD дисплеј: 4.3 инчи
  - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB
  - Леќи со широк агол: 170 степени (170A+ levelJenS)
  - Детектор на движење
  - Ноќно снимање
  - Батерија: 450mAh

  Димензии: 30 х 8 cm

  Пакетот содржи:
  - Vehicle Blackbox DVR камера
  - Задна камера со соодветен кабел
  - Кабел за полнење за во автомобил
  - 2 цврсти гумени затегачи
  - Упатство
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Гаранција:3 месеци
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.499 ден.

  HD Touch L505C - Двонасочна камера ...

  Цена со ДДВ:999 ден.

  NewTech - Камера за во автомобил 2 ...

  Цена со ДДВ:799 ден.

  Advanced FHD - Камера за во автомоб ...
  070/287-777

  корисничка поддршка